Koncert poshtë Pallatit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Koncert poshtë Pallatit” – 16 Qershor, ora 19:30, te Sheshi “Shtraus”.

Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë sjell tek ju koncert festiv me këngë e valle të trevave shqiptare.

Kush di një kengë nga trevat e tij…kush di një ritem a melodi…t’i bashkohet grupit të artistëve duke i dhënë ngjyra sheshit “Shtraus”.

Ju mirëpresim!
#APRTirana #BashkiaTiranë #TiranaImeOutdoor #LuajTirana #LagjiaAktive #SHendEVerë

Kalendari i plotë i aktiviteteve Shend e Verë: http://aprtirana.al/event/shend-e-vere-kalendari-i-aktiviteteve-verore/?instance_id=641

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.