Tre musketierët sonte në Shesh

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mbrëmjen e djeshme u bë një koncert madhështor për hapjen e Sheshit Skënderbej, ndërsa sot ka një tjetër surprizë.

“Mos i thuaj askujt: Ka qene nje fundjave fantastike per Tir❤️nen por ende ska mbaruar.

Shihemi sonte ne Sheshin Sk🌻nderbej me ‘3 Musketjeret’, Elton Deda, Aleksander Gjoka dhe Redon Makashi, ora 20:30.”, shkruan Erion Veliaj në instagram.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.