Një nga bandat më të mira aktuale të skenës Underground, vjen në Destil

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

E Djelë 11 Qershor kemi fatin të kemi në Destil një nga bandat më të mira aktuale të skenës Underground, shokë dhe shoqe nga Helsinki i Finlandës K-X-P.

Të njohur për koncertet e tyre live të një dimensioni tjetër ku thurja e elektronikës me ritmet primare të baterisë dhe vokaleve te fut në një gjëndje trancë hipnotizuese ala Hitchcock.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.