“Kolor” hapet në Edward Leart, edicioni i 17-të i ekspozitës të fëmijëve

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

I konsideruar si eventi më i rëndësishëm në qytet dhe i vetmi për nga përmasat në vendin tonë “Kolor” ka bashkuar 150 fëmijë të qytetit të Beratit. Ata prezantuan krijimet e tyre të realizuara gjatë këtij viti, të cilat u përzgjodhën nga një grup profesionistësh.
Miq të Galerisë, prindër e mësues, ishin prezent në hapje të kësaj ekspozite që solli emocionet fëmijërore nëpërmjet ngjyrave, formave të një larmie krijimesh.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.