“KOMEDI NË ERRESIRË” premierë në 26 Maj. Nxitoni të rezervoni!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Brindslei Miler, një skulptor i ri, dhe e fejuara e tij debutuese, Carol Melket, kanë vjedhur disa antikuarë shumë të shtrenjtë tek fqinji Harold Gorinxh, i cili është larguar për fundjavë, për të zbukuruar banesën e tij të varfër, në mënyrë që t’i bëjë përshtypje të atit të Karolës dhe një blerësi të mundshëm, pasaniku i quajtur Xhorxh Bamberger.

Para se të ftuarit te mbërrijnë, nje sigurese bëne nje qark të shkurtër duke shkaktuar errësirë. Skena ndriçohet në çast.Te gjithe personazhet ndodhen ne erresire te plote.Situatat e keqkuptimeve nderlikohen gjate spostimit te mobiljeve kur ato duhet ti kthehen perseri fqinjit Harrold Gorinxh I Cili kthehet papritur.

Dehja e zonjushes Furnival e cila jepet pas alkolit e intensifikon komedine.Hyrja e ish te dashures Kleas,elektricistit dhe multimilionerit Bamberger e cojne ne nje dimension tjeter komedine.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.