Ngjitet në Skenën e Jazz Club kantautori i mirenjohur Orges Toce

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Orges Toce Acoustic Solo – Ngjitet te Skena-Jazz Club kantautori i mirenjohur Orges Toce.

Vjen nga Austria me nje eksperience dhe sharm krejt profesional,viziton Shqiperine vendin e lindjes Tiranen me nje tur koncertesh,performon dhe te Skena-Jazz Club stilin e tij rrebel sarkastik bashkangjitur me nje muzike dhe ze te vecante duke prekur nuanca Blues&Jazz

Tek Skena jazz autori rrefen jeten,suprizat e pa thena per ti degjuar e pare nga vete performanca show e vete autorit.

Per pronotime Cel:0695785250
Ose tek Skena-Jazz Club

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Shpërndaj
Artikulli paraardhësMediterranea 18
Artikulli vijuesMuzeu im