3 musketierët

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

3 Musketieret e rock-ut shqiptar janë bërë bashkë dhe më 15 maj do të jenë në Pallatin e Kongreseve. Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi do të rikthehen me hitet e tyre më të mira në vite, por edhe me shumë elementë të rinj në një koncert recital, për të gjithë adhuruesit e muzikës së tyre ku mund t’i shijojnë live.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.