Hiking & Kamping – në Za Fest

Për të gjithë të apasionuarit pas natyrës dhe muzikës së mire, Go Camping Albania organizon Kamping dhe Hiking në Syrin e Kalter.
Përgjate ditëve të festivalit Za Fest, Go Camping Albania do të ofrojë një hapësirë të dedikuar për kamping dhe do të organizojmë aktivitete si hiking dhe guida në natyrën përrallore të Thethit.

Bëhuni gati për një eksperiencë të paharrueshme!

Nën majat e thepisura të Bjeshkëve të Namuna, buzë Lumit Shalë, rikthehet në Theth festivali i parë modern i dedikuar trashgimisë të Alpeve Shqiptare.

Me shume info “coming soon”…..

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj