Hiking, Freskim Tek Syri i Ciklopit

Super Fundjave argetuese po na pret. Të gjithë për hiking dhe aventurë.

Nese akoma se ske marr leje nga puna beje dhe kete fundjave #Eja me #Ne .
Ecovolis Biketour kesaj rradhe ka vendosur te largohet larg Tiranes per te kaluar disa ore c’lodhese ne Syrin e Ciklopit…
30 min me Buss nga Tirana ne Fshatin Krrabe .
#Kafe ne Natyre
#Hiking neper shtigje te super
#Games me positive friends
#Music relaksuese
#Foto #Sëiming #Exploring #Sun
#Good #Friends #Guida (Shoqeruesi)
Shume me afer nga Cfare e mendoni dhe Shume me Fantastike nga Ajo qe mund te Prisni do jete kjo e Shtunë që po afron.