Hapet panairi artizanal në Malishevë

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Në kuadër të shënimit të Ditëve të Mërgatës, sot në Malishevë është hapur edhe panairi artizanal, ku po prezantohen punimet e dorës në veshje, dekorime në bizhuteri, si dhe të ushqimeve tradicionale.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.