Girl’ Ride Style tek Sheshi Skënderbej sot

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kryeqyteti ynë tashmë ka marrë pamje tjetër. Hapësira publike, parqe, korsi bicikletash, koncerte dhe evente artistike në sheshin Skënderbej. Vajzat e kryeqytetit duan vec të argëtohen me kënaqesinë që jep bicikleta.
Destinacioni i rradhës-Pazari i Ri.
Kodi i veshjes-buzëqesh.
Qellimi i xhiros-shijo momentin
Ladies…where are you?
P.S: Be colorful.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.