Gati për një natë unike? E premtja sjell performancën spektakolare të Aleksandër Gjokës!

Aleksandër Gjoka, një prej këngëtarëve më me famë dhe më të mirë shqiptarë, do të vijë për një performancë live mbrëmjen e së premtes tek Rockstock.

Si gjithmonë, ai do të dhurojë një mbrëmje fantastike për të gjithë që janë pjesë e kësaj nate, ku do të kërceni e kënaqeni me tingujt e hiteve të tij më të mira.

Po ashtu, kjo natë do të shoqërohet edhe nga performanca e Erjon Zaloshnja, Vitmar Basha dhe Anxhel Elmazi.

Mos e humbisni këtë natë live, më 13 prill, prej orës 22:30 e deri në orët e para të mëngjesit.