Fustane si të sapo dalë nga përrallat, stilistja kosovare prezanton koleksionin e saj të ri

“Love your color” është koleksioni më i ri i fustaneve nga stilistja kosovare Vjollca Llapashtica, e cila arrin që të mrekullojë gjithmonë audiencën me krijimet e saj.

Kjo linjë veshjesh e përbërë nga 40 modele, vjen për sezonin pranverë- verë 2018, duke tejçuar mesazhe gëzimi, optimizmi dhe gjallërie.

Fustanet janë krijuar nga material të ndryshme, siç janë sedefe me dizanje të shumëllojshme, tantella me perla e gurë Swarovski, fustane të kombinuara me plish, tafte me dizenjo të luleve të shtypura në të, etj.

Mund të shikoni mëposhtë këto krijime madhështore.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj