FOTO/ Njihuni me trendet më të reja të modës për 2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Një vit i ri, veshje të reja…

Si gjithmonë, ardhja e një viti të ri nënkupton edhe shfaqjen e risive të reja në fushën e modës. Sipas stilistëve e dizenjuesve të modës, por edhe blogerëve të ndryshëm, ja cilat do jenë trendet që do të mbizotërojnë në 2018.

  • Vathë ekstravagantë – Vathët gjithmonë do jenë aksesori që bie më shumë në sy në një mbrëmje a event, prandaj nuk është e çuditshme që ata po rikthehen fuqishëm edhe këtë vit.

  • Bereta – Ndihuni si një parisiene e vërtet në një ditë të ftohtë dimri me një beretë që i shkon për shtat fytyrës tuaj! Do të dukeni stil dhe e veshur me të.

 

  • Këpucë të stolisura – Sigurisht që nuk ju kanë shpëtuar pa vënë re nëpër vitrinat e dyqaneve këpucët me perla, stoli dhe gurë me shkëlqim, por ndoshta keni ngurruar t’i blini. Tani është koha t’i bëni tuajat!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj