FOTO/ Lançohet koleksioni më i ri i fustaneve nga stilistja kosovare

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stilistja kosovare Vjollca Llapashtica, me rastin e 7 vjetorit të krijimit të markës së saj, ka prodhuar një koleksion prej 7 fustanesh madhështor.

Secili prej fustaneve është dizenjuar në mënyrë unike, me materiale të ardhura prej Italisë e Francës, ku ngjyrat mbizotëruese janë ari, argjendi, qumështi dhe e zeza.

Vjollca është shprehur se ky koleksion i saji është mjaft i veçantë dhe i punuar nga ajo vet me shumë përkujdesje.

Jo vetëm në rajon, por edhe në Evropë e më tej, besoj se askush deri më sot kësi lloj koleksioni nuk ka krijuar deri më tani”-, është shprehur ajo.

7 fustane – Ky numër lidhet me moshën e vajzës së saj, si edhe me ditëlindjen e shtatë të krijimit të ateliesë së saj.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj