(FOTO) Dolën pamjet e para të Samsung Galaxy S9/ S9+

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Celularët Samsung Galaxy S9 & S9+ do të dalin në treg në muajin mars të vitit 2018, por pamjet rreth telefonit të ri kanë bërë bujë ditën e djeshme në internet.

Në këto foto, shihet se telefonat janë të pajisur me kasa mbrojtëse dhe S9+ përbëhet nga një kamer dyshe e pasme. Po ashtu, skaneri për shenjat e gishtërinjve është vendosur në një pozicion më qëndror, në pjesën e mbrapme të telefonit.

Samsung S9/ S9+

Në ndryshim nga iPhone, Samsung e ka mbajtur vendin e vendosjes së fishës së kufjeve, duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet që deklaronin heqjen e këtij opsioni.

Sipas disa burimeve, pritet që Samsung S9/S9+ të lançohet më shpejt se sa ishte planifikuar, më konkretisht në fund të shkurtit, gjatë Konferencës Ndërkombëtare të Telefonisë në Barcelonë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj