Filmi shqiptar “113” premierë në kinema

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Të mërkurën jepet premiera e filmit shqiptar me metrazh të shkurtër “113”, me regji të Vivian Rama dhe producent Mihal Rama.

Ky film është një prodhim i shtëpisë kinematografike “Erëfilm” dhe është financuar nga Qendra Kombëtare e Kinematografisë.

Filmi tregon historinë e një gruaje mbipeshë, e cila mundohet me të gjitha mënyrat që të heqi kilet e tepërta.

Interpretojnë aktorët: Valbona Ostreni, Vangjel Toçe, Visjan Ukcenaj, Esmeralda Metka, Brikena Sinanaj.

Ai do të shfaqet të mërkurën më 27 dhjetor, tek Kinema Agimi, në orën 19:00-20:00.

Trailer:

FILMI ME METRAZH TË SHKURTËR "113".Premirë Dt.27 Dhjetor, Ora 19:00, Kinema AGIMI.Skenari: Xhoslin Rama, Vivian RamaRegjia Vivian RamaProducent Mihal RamaProdhim i ERËFILM.Me financim te QKK.Cast: Valbona Ostreni, Vangjel Toçe, Visjan Ukcenaj, Esmeralda Metka, Brikena Sinanaj.Post production : Xhoslin Rama.Fotografia: Royald Elezaj.Muzika: Vivian Rama.Art design: Oriana Kamberi.Audio: Adrian GuriMake up: Brikena Barolli.

Posted by Vivian Rama on Friday, December 22, 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj