Festoni Krishtlindjet nën tingujt e muzikës live në “Caffe de Paris”, Korçë

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nuk e keni vendosur akoma se ku do ta festoni vigjiljen e festës së Krishtlindjeve? “Caffe De Paris” në qytetin e Korçës do të sjelli për ju një natë të paharrueshme feste!

Për kënaqësinë tuaj, do të performojnë live në skenën e De Paris, Arjan Dredhasi dhe Mariza Ikonomi, të shoqëruar nga Dj Geri.

Mbrëmja starton në orën 21:00 të datës 24 dhjetor, ndaj nxitoni për të rezervuar vendin tuaj në këtë mbrëmje festive në numrin e telefonit: 0693610575.

Do ta djegim ??? ne De Paris se bashku me Arjan Dredhasin dhe Mariza Ikonomin te shoqeruar nga DjGeriJu presim ne dt.24.12.2017 mos mungoni Prenotoni sa me pare ne nr e tel:0693610575Prenotimet kane filluarJu mirepresim ne nje nate plot surpriza?????

Posted by Caffe de Paris on Thursday, December 21, 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.