Erion Veliaj konfirmon ardhjen e Eleni Foureira në Tiranë

Pas Rita Ora dhe Ermal Meta, Tiranën do ta pushtojë një tjetër shqiptare që po shkëlqen me muzikën e saj.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj sot ka konfirmuar ardhjen e saj më 25 korrik në Sheshin “Skënderbej”, në Tiranë.

“Pas @ritaora dhe @ermalmetamusic një tjetër shqiptare që po shkëlqen me muzikën e saj vjen në Tiranën tonë. Ajo është @foureira në datë 25 Korrik në Sheshi Skenderbej së bashku me shumë artistë të tjerë në një mbrëmje të paharrueshme në Coca-Cola Summer Fest”, ka shkruar Veliaj në profilin e tij në Instagram ku ka publikuar fotografitë e këngëtares së njohur.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj