Era: Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më mbani mend

Këngëtarja me famë botërore nga Kosova, Era Istrefi, përmes një postimi në Instagram dje ka paralajmëruar se këtë të premte do të sjellë këngën e re me videoklip.

Kënga do të titullohet “Oh God” dhe atë e ka punuar në bashkëpunim me artistin e njohur xhamajkan Koshens.

Sot, ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram në të cilën shihet vet këngëtarja dhe prapa saj një vetëtimë.

“Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më mbani mend”, ka shkruar Era.

A është kjo pamje nga videoklipi? Do ta kuptojmë këtë të premte.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj