Era Istrefi nxjerr këngën e re më…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, tashmë e njohur botërisht së shpejti do të publikojë edhe projektin e saj më të ri në bashkëpunim me superyllin e hip hopit, French Montana.

Por ndryshe nga sa pritej, publikimi i këngës së re, e cila pritet të kthehet në hit, është shtyrë për më 25 shtator për shkak se klipi ende nuk është xhiruar.

Mësohet se klipi i “No I Love Yous” do të xhirohet më 30 gusht në Los Angeles dhe më datë 25 shtator do të publikohet.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.