Era Istrefi konfirmon: Shihemi së shpejti në finalen e Kampionatit Botëror

Është paralajmëruar që sa kohë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit.

Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të këngës zyrtare të këtij kampionati – ‘Live it up’, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Sot vet këngëtarja e ka konfirmuar këtë permes rrjetit social Instagram.

Era Istrefi do të këndojë më 15 korrik në finalen e Kampionatit Botëror Rusia 2018

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj