Era Istrefi fton fansat që t’i shkruajnë në Facebook

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kënga e re e Era Istrefi, e lançuar me datë 29 shtator, në bashkëpunimi me French Montana, është pritur mjaft mirë nga fansat e saj.

Kënga “No I Love Yous” erdhi bashkë me një videoklip interesant, por fansat janë mjaft kurioz të shohin edhe prapaskenat e këtij videoklipi, andaj Era Istrefi po fton të gjithë fansat që t’i shkruajnë në chat në Facebook nëse donë të shohin videon zyrtare të prapaskenave të këtij videoklipi.

Prandaj, ju mund t’i shkruani asaj dhe besoni që përgjigjen do ta keni për disa sekonda.

“Kush dëshiron të shohë videon zyrtare të prapaskenave të këngës “No I Love Yous” me Montanen? Më shkruani në Facebook për të parë atë”, ka shkruar Era.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.