Era Istrefi do flasë shqip në mes të Rusisë

Këngëtarja Era Istrefi e ka konfirmuar pjesëmarrjen në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit në Rusi.

Në linjë direkte nga Presidenca e Shqipërisë krah z. Ilir Metës këngëtarja ka pranuar se do jetë në mbyllje.

Pyetur mbi faktin nëse do flasë shqip në këtë performancë për të shfaqur anën shqiptare, Istrefi u përgjigj: ‘Do e gjej mënyrën.

Bazuar në kreativitetin e saj dhe aftësinë për t’u shfaqur me art, do jetë interesante për ta parë se si do sjellë një copëz shqiptare në Moskë, Era Istrefi.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj