Elhaida Dani së shpejti me këngë të re

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këngëtarja Elhaida Dani, ka bërë me dije se shumë shpejt do të dalë kënga e saj e re. Kjo këngë që siç ka paralajmëruar Dani në rrjetin social Facebook, do të vijë në bashkëpunim më Durim Morinën, dhe se do të titullohet ‘Ruby’.

“Jam shumë e emocionuar për këtë projekt të ri, i cili lindi dhe po zhvillohet në SHBA, falë Durim Morinës. Producenti muzikor do të jetë Arthur Pingrey. Video do xhirohet në Neë York nga Max Ferigo. Ruby, së shpejti”, ka shkruar Elhaida Dani në Facebook.

Rikujtojmë se Elhaida Dani, vitin e kaluar përfaqësoi Shqipërinë me këngën ‘I’m alive’ në Eurovizion.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.