Eleni Foureira

Pas Rita Ora dhe Ermal Meta një tjetër shqiptare që po shkëlqen me muzikën e saj vjen në Tiranën tonë.

Ajo është Eleni Foureira / Ελενη Φουρεϊρα dhe vjen më datë 25 Korrik në Sheshi Skenderbej së bashku me shumë artistë të tjerë në një mbrëmje të paharrueshme në Coca-Cola Summer Fest!

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj