Dua Lipa me dy këngë të reja. Ja kur…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dua Lipa ka nxjerrë tanimë albumin e saj, por megjithatë ka ende këngë të cilat janë pjesë e këtij albumi, por nuk janë përfshirë në të.

Phil Cristie nga Warner Bros UK ka treguar se janë së paku edhe dy këngë të reja nga Dua Lipa të cilat do të lansohen shumë shpejtë.

“Ajo ka shumë pak këngë, dhe kënga e gjashtë e saj është e para në Angli. Është shumë e çuditshme. Megjithatë ne jemi ende në fillimet tona” ka treguar Cristie, kryesori nga label-i me të cilin punon Dua.

Dua së fundmi ka thyer rekordin e Adele dhe është ngjitur në pozitën e parë në Angli, me hitin “New Rules”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.