Buzëqesh dhe festo me fëmijët këtë të shtunë!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Më 23 dhjetor tek Parku Olimpik, zhvillohet një festë fundviti për të gjithë vogëlushët që kanë qejf të jenë pjesë e një sërë aktivitetesh të ndryshme argëtuese.

Së bashku me ju, do të festojnë edhe fëmijët jetimë të njësisë administrative Kërrabë, fëmijë të shpëtuar nga dhuna e trafikimi, si dhe fëmijët e punonjësve të APR-së.

Për të dëfryer vogëlushët, do të jenë të ftuar special aktorët e Portokallisë: Marin Orhanasi, Olsi Bylyku & Irgen Ҫela, si edhe Fabian Duro, që është freestyler në futboll.

Shumë surpriza të ndryshme, ëmbëlsira, muzikë, cirk, sport dhe gara do i shoqërojnë fëmijët përgjatë gjithë ditës, me qëllimin e vetëm që ata të kënaqen gjatë një dite në natyrë, në prag festash.

Aktiviteti fillon në orën 10:00 të datës 23 dhjetor, tek Parku Olimpik.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.