3 Musketjerët mblidhen sërish… Ja ku do t’i gjeni

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aleksandër Gjoka, Redon Makashi dhe Elton Deda janë tre legjendat shqiptare të muzikës rock, të cilët sa herë që performojnë së bashku, sigurohen që të kënaqin çdo person që është pjesë në koncert.

Me rastin e festave të fundvitit, 3 Musketjerët e famshëm do të performojnë live tek Arena Club, të enjten më 28 dhjetor.

Festa fillon në orën 00.00 dhe bileta kushton 1200 Lekë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj