Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hidhni një pikë uthulle dhe alkooli në vesh, efekti do t’ju...

Dylli në vesh është një gjë krejtësisht normale, proces me të cilin pengohet hyrja e baktereve, e ndotjeve dhe e pluhurit në brendi të...

Dritëro Agolli-Njeriu dhe koha

Poezi e shkruar nga Dritëro Agolli... Vertitet nje re e zeze mbi bote e zeze si une leh naten nje qen i terbuar nen porte terbuar si une zvarritet...

Kamping tek Kampi Pa Emër

Më 1 korrik, kush ka dëshirë të vizitojë Kampingun pa Emër në Kavajë, është i mirëseardhur. Do të ketë kamping, barbeque, festë dhe shumë...

Festivali Letrar për të Rinj “Tirana 2017” – Edicioni III

Të gjithë aplikuesit duhet të shënojnë fazat e tij dhe të na ndjekin përgjatë gjithë periudhës së kohëzgjatjes së Festivalit. Pjesëmarrja në aktivitetet e...

Workshop: Tregu i Kombeve të Bashkuara për Biznesin

Ky workshop është një prezantim i Prokurimeve të Kombeve të bashkuara. Cfarë produkte dhe shërbime kërkon OKB globalisht nga tregu dhe se si kompanitë...

Promovimi i Romanit Alkimisti

Qendra Kulturore dhe Filozofike Akropoli i Ri promovon Romanin ''Alkimisti'' ditën e Mërkurë, më 28 Qershor në orën 19:00 tek ambientet e “Qendrës Rinore...

Festivali i Arkitekturës këtë vit vjen ndryshe

Fondacioni Kosovar i Arkitekturës në bashkëpunim me Future Architecture Platform organizon edicionin e 5-të të Festivalit të Arkitekturës në Kosovë eventit më të madh...

Koncerti i veçantë i Orkestrës Simfonike të Radiotelevizionit Shqiptar

Orkestra Simfonike e Radiotelevizionit Shqiptar përgatitet të realizojë koncertin e radhës me një program të veçantë. Dirigjeni Jetmir Barbullushi, baketës së të cilit i është...

Agjencia Kombëtare e Bregdetit prezanton projektin e Via Egnatia në Venecia

Universiteti i Venecias u bë mikpritës i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit (AKB), në prezantimin e ekspozitës mbi rivitalizimin dhe kthimin e Via Egnatias në...

Ngjitet në Skenën e Jazz Club kantautori i mirenjohur Orges Toce

Orges Toce Acoustic Solo – Ngjitet te Skena-Jazz Club kantautori i mirenjohur Orges Toce. Vjen nga Austria me nje eksperience dhe sharm krejt profesional,viziton Shqiperine...

Mediterranea 18

Në muajin maj, në ambientet e GKA, zhvillohet ekspozita “Mediterranea 18”, një partneritet i Ministrisë së Kulturës dhe Bashkisë Tiranë. Shqipëria do të jetë vendi...

Startup Albania

Rrjeti i Informimit i BE-së në Shqipëri, EUIN dhe Agjencia Shqiptare e Zhvillimit të Investimeve, AIDA, në bashkëpunim me Innovation HUB, EU Policy Hub...
Tirane
scattered clouds
33 ° C
33 °
33 °
33%
3.1kmh
40%
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
32 °
Die
33 °
Hën
27 °

Video e Javes

Filter
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.